and
Get Adobe Flash player

W dniach 12-14 września w hotelu Rycerskim w Szczecinie odbyło się ogólnopolskie seminarium pt. ”Ewaluacja oceny zasobów pomocy społecznej”, organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Pełny artykuł

 

W dniach 28-31 sierpnia, na zaproszenie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Agata Wilińska-Onyśko i Lech Barylski wzięli udział w cyklu konferencji metodycznych poświęconych wprowadzeniu do podstaw programowych treści związanych z edukacją regionalną.

Pełny artykuł

 

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej organizuje Konferencje pn. III Zachodniopomorskie Forum Integracji Społecznej, które stanowi element działań projektu systemowego ROPS „Profesjonalne kadry – lepsze jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Szczegółowy informacje znajdziecie Państwo  na stronie internetowe:

http://www.projektrops.wzp.pl/rops1/pokl/p-r-m-a-17031/aktualnosci.htm

 

Nowelizacja Ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej zobowiązała organy wykonawcze jednostek samorządu terytorialnego do opracowania oceny zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej.

Pełny artykuł

 
Więcej artykułów…

 PUBLIKACJE OIS

B 1 2014

 

cas logo

Statystyki rynku pracy

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
/