and
Get Adobe Flash player

Fundacja Fundusz Współpracy – Partner systemowego Projektu „Zintegrowany system wsparcia ekonomii społecznej” rozpoczyna rekrutację na wyjazd studyjny do Francji. Oferta skierowana jest do przedstawicieli instytucji finansowych (funduszy pożyczkowych i banków spółdzielczych), administracji publicznej oraz mediów spełniających kryteria zawarte w ankiecie rekrutacyjnej.
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod następującym adresem:
http://www.cofund.org.pl/pl/aktualnosci/161-wyjazd-studyjny-do-francji-zaproszenie
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych procesem rekrutacji prosimy o kontakt: Fundacja Fundusz Współpracy, Marzena Lisiecka-Pożoga

Tel: 22 45 09 970 , Fax: 22 45 09 975.

 

Zapraszamy do zapoznania się z konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Czas-Przestrzeń-Tożsamość w ramach projektu Upowszechniania Idei Przedsiębiorczości Społecznej – Uda Się.
Szczegółowy informacje znajdziecie Państwo  na stronie internetowe:
http://www.udasie.org.pl/

 

W dniach 29 czerwca i 3 lipca w siedzibie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w ramach Zachodniopomorskiego Forum Integracji Społecznej odbyły się konsultacje społeczne projektu dokumentu Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej, który został opracowany przez zespół ds. rozwiązań systemowych ekonomii społecznej.

Pełny artykuł

 

Koncepcja przeprowadzenia badania Czynniki warunkujące efektywność działań ośrodków pomocy społecznej województwa zachodniopomorskiego w opinii ich pracowników zrodziła się pod wpływem wielu dyskusji toczonych w zespole Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej nad kierunkami zmian w sferze pomocy i integracji społecznej regionu.

Pełny artykuł

 
Więcej artykułów…

 PUBLIKACJE OIS

B 1 2014

 

cas logo

Statystyki rynku pracy

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
/