and
Get Adobe Flash player

Szanowni Państwo,
Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej firma badawcza Agrotec Polska prowadzi badanie mające na celu pogłębioną analizę wyników oglądalności i oddziaływania II sezonu serialu „Głęboka woda”, przede wszystkim pod kątem tego - na ile przyczynia się on do wzrostu wiedzy odbiorców  na temat pracy instytucji pomocy społecznej, tworzenia pozytywnego wizerunku pracownika socjalnego oraz znajomości form wsparcia EFS w obszarze polityki i pomocy społecznej. W badaniu stosuje metody ilościowe – badania ankietowe na reprezentatywnych próbach ogółu społeczeństwa oraz pracowników instytucji pomocy społecznej, a także metody jakościowe - do których zalicza się między innymi prowadzenie moderowanej dyskusji na temat serialu w internecie.
Temu ostatniemu celowi służy blog badania, na którym publikujemy nasze refleksje na temat przedmiotu badania oraz jego częściowe wyniki. Wkrótce będzie opublikowany także raport cząstkowy z pierwszymi wynikami badania. Gorąco zachęcamy do komentowania artykułów zamieszczonych na blogu. Wszystkie Państwa komentarze będą bardzo cenne i zostaną wykorzystane na etapie tworzenia raportu końcowego.
Blog możecie Państwo znaleźć pod adresem www.glebokawoda.agrotec.pl

Osoby zainteresowane udziałem w forum mogą uzyskać hasło dostępowe, zgłaszając swoją prośbę na adresy e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Serdecznie zapraszamy do aktywnego komentowania i udziału w forum dyskusyjnym.

Zespół badawczy
Agrotec Polska

 

 PUBLIKACJE OIS

B 1 2014

 

cas logo

Statystyki rynku pracy

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
/