and
Get Adobe Flash player

W imieniu Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji  pn. „Rzeczy niezwykłe. Dobre praktyki przedsiębiorstw społecznych”, która odbędzie się w Dobrzanach w dniu 26 kwietnia 2013 roku.
Szczegółowe informacje dot. spotkania znajdziecie Państwo na stronie organizatora:
http://www.4c.szczecin.pl/node/269

 

W związku z rozpoczęciem prac nad programem rewitalizacji obszarów popegeerowskich w województwie zachodniopomorskim, prosimy o pobranie i wypełnienie ankiety z nazwą Państwa gminy. Wypełnione formularze prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , najpóźniej do dnia 4 marca 2013 roku.

Pełny artykuł

 

W dniu 21 lutego, w siedzibie ROPS, z inicjatywy Członkini Zarządu, Anny Mieczkowskiej, odbyło się spotkanie realizatorów projektów finansowanych z Priorytetu VII POKL, Działanie 7.2. Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej.

Pełny artykuł

 

Informujemy, iż w dniu 11 lutego 2013 r. rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 8.3 ”Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion” i potrwa do dnia 8 marca br. Dla zgłaszanych projektów będą miały zastosowanie nowe, korzystniejsze warunki określone w szczegółowym opisie priorytetów PO IG 2007-2013.


Informacje można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji: www.8poig.mac.gov.pl

lubWładzy Wdrażającej Programy Europejskie: www.wwpe.gov.pl

 
Więcej artykułów…

 PUBLIKACJE OIS

B 1 2014

 

cas logo

Statystyki rynku pracy

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
/