and
Get Adobe Flash player

owesOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie stargardzkim zaprasza do bezpłatnego korzystania z usług i konsultacji z ośrodkami w Dobrzanach i Pyrzycach. W tej chwili swój udział zgłosiło już ponad 250 osób z 38 podmiotów ekonomii społecznej z powiatów: stargardzkiego, pyrzyckiego, gryfińskiego, choszczeńskiego i myśliborskiego w województwie zachodniopomorskim.

Pełny artykuł

 

Szanowni Państwo,
Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej firma badawcza Agrotec Polska prowadzi badanie mające na celu pogłębioną analizę wyników oglądalności i oddziaływania II sezonu serialu „Głęboka woda”, przede wszystkim pod kątem tego - na ile przyczynia się on do wzrostu wiedzy odbiorców  na temat pracy instytucji pomocy społecznej,

Więcej…

 

Na podstawie art. 16a i art. 21 pkt 8. z dnia 12 marca 2004 r. Ustawy o pomocy społecznej (Dz.U. 2013 nr 0 poz. 182).Zarząd Województwa ma obowiązek przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej oraz przekazania do Sejmiku Województwa do dnia 30 czerwca, a do Wojewody do dnia 31 lipca.

Pełny artykuł

 

Urząd Miasta Szczecin, Wielonarodowy Korpus Północ – Wschód w Szczecinie oraz Centra Usługowo – Doradcze Euroregionu Pomerania serdecznie zapraszają na konferencję pn.:

"Kompetencje międzykulturowe kluczem efektywnej współpracy międzynarodowej i transgranicznej"

Konferencja odbędzie się w dniu 25 czerwca 2013 r. w sali audytoryjnej Wielonarodowego Korpusu Północ – Wschód przy ul. Waleriana Łukasińskiego 33 w Szczecinie.
Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język angielski, niemiecki i polski. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Centrum Usługowo-Doradczego Euroregionu Pomerania w Szczecinie panią Katarzyną Świątkowską, i panią Anną Szlesińską, pod numerami telefonu: 091 435 11 17, 091 424 53 60 lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Więcej artykułów…

 PUBLIKACJE OIS

B 1 2014

 

cas logo

Statystyki rynku pracy

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
/